3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
1938 Bányászati és kohászati lapok, 1938 jan.-dec., 1-24. sz. LXXI. évf, 86-ik kötet. Szerk.: Jakóby László. Teljes évfolyam. Bp., 1938., Pallas, VIII+404 p.+1 t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, kopott borítóval.