4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
1956 össz. 7 db újság a forradalom híreivel: Magyar Honvéd nov. 1., Szabad Szó okt. 31., Igazság nov. 2., Magyar Függetlenség nov. 3., Új Magyarország nov. 3., Új Ember nov. 4. (Fekete István írásával), Győr-Sopron Megyei Hírlap okt. 30.. Részben sérült és foltos