6 000 HUF
cca 1880 Emléklapok / Gedenkblätter. XIX. sz. végi, magyar és német nyelvű újság-kolligátum (közte ritka számokkal). Rengeteg illusztrációval, fametszetekkel, facsimile aláírásokkal. Korabeli aranyozott, nagyalakú félvászon-kötésben, sérülésekkel, néhány kijáró lappal.