2 600 HUF
cca 1900 Fogorvosi kezelések nyilvántartó könyve. Korabeli haránt-alakú félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső borító alsó sarkán sérüléssel, bejegyzések nélkül, 35-504 p. / cca 1900 Dentist's booklet for treatments. With worn, and spotty cover, without notices, with little damage on one corner, 35-504 p.