9 000 HUF
Gerevich László: A budai vár feltárása. Bp.,1966, Akadémiai kiadó, 352 p.+4 (kihajtható melléklettel) t. Számos fekete-fehér szövegközti képpel, ábrával, alaprajzzal, vázlattal illusztrált. A 321. oldaltól fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban. Megjelent 1600 példányban.