1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Jancsó Benedek emlékkönyv. Szerk.: Asztalos Miklós. Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 t.+413+1 p. + 1 t. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal.