2 000 HUF
Rózsa György: Régi várképek. Bp., 1955., Magyar Nemzeti Múzeum - Történeti Múzeuma, 14+(4) p. + XXI t. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. Megjelent 1000 példányban.