A hírszerzés és kémkedés története II. kötet. Vitéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936], Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Schulhof Izsák: Budai krónika (1686). Héberből fordította Jólesz László. Az utószót Szakály Ferenc írta. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Berend T. Iván: A történelem - ahogyan megéltem. Bp., 1997, Kulturtrade. Kaidói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
Mayer Ferenc: "...fel a fejjel!" Egy politikai elítélt visszaemlékezései. DEDIKÁLT! Veszprém, 2013., Magyar Vidék Országos 56-os Szövetség. Kiadói papírkötés.
Rokoni körben. A Magyarországi finn képviselet története. Szerk.: Jaakko Sievers. Ford.: Pap Kinga Marjatta. Bp., 2011, Finn Nagykövetség. 2., javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés
Boldog Élet Könyvtára, 2 kötet (13. és 14. sz.): Fodor Erzsébet: Hogyan ápolja testét a nő és a férfi?; Z. Tábori Piroska - Rónay Viktor: Jó modor és a nemes szórakozások. Bp., é.n., Élet és Egészség. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, foltos állapotban, az egyik füzet lejáró borítóval.
Rejtőzködő történelem - 50 év 100 dokumentumfilmje. Tanulmányok, dokumentumok az elmúlt évtizedek filmjeiből. Bp., 2003, Magyar Dokumentumfilm Rendezők Egyesülete. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
A magyarországi gályarab prédikátorok emlékezete. Galeria Omnium Sanctorum. Szerk.: Makkai László. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.