Új hadi regulamen'(tum) melly az 1751 esztendőben Magyar Ország Gyűlése szereztetett Felséges Maria Theresia romai császárné, és koronás királyné, kegyelmes asszonyunk, tulajdon kegyes parancsolataival meg-erősítetett, deák és német nyelveken ki-adattatott. És annak magyar nyelvre lett fordítása F: Királyi Helytartó Tanács által helyben hagyattatott. Posonyban, (1751), Landerer János Mihály, 15 sztl. Borító nélküli példány, a címlap levált, a címlapon és az utolsó 3 lap sérült, rajtuk szöveget is érintő hiánnyal, szakadozott lapszélekkel, foltos lapokkal.
vitéz Pávai Mátyás Sándor: A Máramaros-Ugocsa megyei 85-ik gyalogezred története 1914-1918. Eredeti harctéri naplók, hadműveleti intézkedések, parancsok, harcjelentések és okmányok alapján írta.
Budapest, 1941. Szerző-Stádium ny. 848 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói, félvászon-kötésben,kijáró lapokkal
A francia vezérkar titkos okmányai. Auswärtiges Amt 1939/41 No. 6. Berlin, 1941, Deutscher Verlag, 400 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
Míves fegyverek a Gödöllői Királyi Kastélyban I.-II. (Fine Weapons in the Royal Castle of Gödöllő) Bp., 2021. Gödöllői Királyi Kastély Közhasznú Nonprofit Kft. Kiadói papírkötésben
Frederick Myatt: Korszerű kézifegyverek. Bp., 1993, Zrínyi. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón néhány kis folttal.
A szakasz és a század harcászata. Harci példák a Nagy Honvédő Háborúból. + A zászlóalj harcászata. Harci példák a Nagy Honvédő Háborúból. Megjelent 3000 példányban. Bp., 1978., Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;