12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
A francia vezérkar titkos okmányai. Auswärtiges Amt 1939/41 No. 6. Berlin, 1941, Deutscher Verlag, 400 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.