18614.
442. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
80 000 HUF
Brehm, Alfred: Az állatok világa 1-10. köt. - - Tierleben című nagy művének magyarra átültetett kiadása. Chernel István, Csiki Ernő, Kohant Rezső és Rátz István közreműködésével szerk. Méhely Lajos. 1 - 3. köt.: Emlősök, 4 - 6 köt.: Madarak, 7. köt.: Csúszómászók és kétéltűek, 8. köt.: Halak, 9. köt.: Rovarok, százlábúak, pókok, 10. köt.: Alsórendű gerinctelen állatok. Bp.,1901 - 1907., Légrády. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált, benne chromolitográfiákkal is. Bp., 1901-1907. Légrády. Egységes kiadói szecessziós félbőr-kötés, a borítón és a gerinceken kopásnyomokkal, a 10. kötet gerince sérült, egy tábla kijár.