18844. 442. Closed Online auction Books: Other rarities
3 000 HUF
0 HUF
Petőfi Sándor újabb költeményei. 1847-1849. II. kötet. Pest, 1861, Emich Gusztáv. 288+IV p. Második kiadás. Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Petőfi arcképével. Gerincen kissé sérült
Photo of the item taken by : karap_norbert