2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Die Goldene Legende der Heiligen. Nach schriftlichen Zeugnissen und mündlicher Überlieferung erzählt von Jacobus de Voragine. Ausgewählt und ins Deutsche übertragen von Ernst Jaffé. Berlin,(1912.),Julius Bard. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott bársony-kötéssel, aranyozott felső lapélekkel, foltos, kopott gerinccel.