10666. 442. Closed Online auction Engravings
4 000 HUF
0 HUF
cca 1910-15 össz. 5 db késő art nouveau női divat, La femme chic melléklete, színes litográfia, papír, lapszéli apró szakadásokkal, helyenként kissé foltos. 34x27 és 40x29 cm közötti méretekben.
Photo of the item taken by : nagy_andras