10421.
442. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 800 HUF
HI.RI. 1976 jelzéssel: Vajdahunyad vára, Városliget. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 20x28,5 cm