10487.
442. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
Ludvigh P jelzéssel, XX. sz elején működött magyar festő: Csendélet rózsákkal. Olaj, vászon, hátoldalán ajándékozási sorokkal 1914. évi datálással, 50×34,5 cm