10543.
442. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Viharos táj. Olaj, farost. Apró felületi sérülésekkel. 40x67 cm