50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Nagy Imola (1976-): Real girls are never perfect, Perfect girls are never read 2. Tus, akril, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 41x29 cm