40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Nagy Imola (1976-): Szent László gesztenyefája. Akvarell, kontúrfesték, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 40x40 cm