55 000 HUF
148,65 EUR, 161,76 USD
Nolipa István Pál (1907-1986): Kilátás a Tatár-dombról (Miskolc, Diósgyőr), 1953. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent, hátoldalán Műcsarnok kiállítási raglappal és autográf felirattal. Kissé sérült és hullámos. 60x90 cm