Art-ceramics
Number of items: 195
2908112
11124
442
Art-ceramics
Other collectibles
Páva samottos kerámia fali dísz. Mázas kerámia, MV(?) jelzéssel, kis kopással, 21x19,5 cm
4 000 HUF
2905968
11125
442
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművészeti Vállalatos Gorka mázas kerámia váza, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 31 cm
4 000 HUF
2905551
11126
442
Art-ceramics
Other collectibles
Bodrogkeresztúri kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 35x10 cm
4 000 HUF
2911483
11127
442
Art-ceramics
Other collectibles
Feloldatlan jelzéssel: Retro mázas kerámia falikép, kis kopással, 26x22 cm
4 000 HUF
2911333
11128
442
4200
Art-ceramics
Other collectibles
Nyugatnémet retro iparművész kék hasábváza, mázas kerámia, hibátlan, m: 15,5 cm
4 200 HUF
2911427
11129
442
4400
Art-ceramics
Other collectibles
Retro festésű német váza, jelzéssel, kis kopással, m: 25 cm
4 400 HUF
2911367
11130
442
4600
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművészeti díszváza, alján mázba karcolt jelzéssel, oldalán iparművészeti etikettel, kis kopottsággal, m: 30 cm
4 600 HUF
2906972
11131
442
Art-ceramics
Other collectibles
Gömb váza, mázas kerámia. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 14 cm
4 000 HUF
2906974
11132
442
Art-ceramics
Other collectibles
Király hólyagos kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
4 000 HUF
2906966
11133
442
Art-ceramics
Other collectibles
Retro mázas kerámia váza. Kézzel festett, hibátlan 24 m
3 000 HUF
2906968
11134
442
Art-ceramics
Other collectibles
Retro mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm
3 000 HUF
2906953
11135
442
Art-ceramics
Other collectibles
Hódmezővásárhelyi mázas kerámia váza. Jelzett, kopással. 23 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m