Glass-objects
Number of items: 303
2912647
11637
442
Glass-objects
Other collectibles
Nagyméretű formába préselt üvegkancsó, fém szerelékkel, belső jégtartó üvegtartállyal, jelzés nélkül, fém részén kopással, m: 27 cm
5 000 HUF
2911403
11638
442
Glass-objects
Other collectibles
Enyhén füstüveg színű retro üvegváza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 22,5 cm
5 000 HUF
2911398
11639
442
Glass-objects
Other collectibles
cca 1960 Alfred Taube áttetsző üvegváza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 30 cm
5 000 HUF
2911355
11640
442
Glass-objects
Other collectibles
Joska Design királykék üveg váza, anyagában aranylemezes díszítéssel, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 20 cm
5 000 HUF
2911353
11641
442
Glass-objects
Other collectibles
Joska Design királykék üveg váza, anyagában aranylemezes díszítéssel, címkével jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
5 000 HUF
2907654
11642
442
Glass-objects
Other collectibles
Tass Habaczeller Gyula szikvízgyára feliratos kék szódás üveg mozgó fejjel 31 cm
5 000 HUF
2907403
11643
442
Glass-objects
Other collectibles
Kristály whiskey üveg, üveg dugóval. Hibátlan, m: 27 cm
5 000 HUF
2906935
11644
442
Glass-objects
Other collectibles
Muranoi virág formájú gyertyatartó, Anyagában színezett, festett, jelzett, hibátlan m: 12 cm
5 000 HUF
2906928
11645
442
Glass-objects
Other collectibles
Walther orchidea váza. Formába öntött, színezett, hibátlan 12 cm
5 000 HUF
2906915
11650
442
Glass-objects
Other collectibles
Joska design Bavaria. Kék üveg tálka. Anyagában színezett, jelzett, hibátlan 20 cm
5 000 HUF
2875108
11651
442
Glass-objects
Other collectibles
6 db kristály kínáló tálka, kopásokkal, d: 14 cm
3 000 HUF
2890567
11652
442
3800
Glass-objects
Other collectibles
Marosvásárhelyi üveg kosár, címkével jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m