11875. 443. Closed Online auction Antique
3 000 HUF
0 HUF
Berndorf (BMF) ezüstözött alpakka teakiöntő, XX. sz. első fele, jelzett, 0,3 l, m: 11,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert