1 400 HUF
cca 1920-95 össz. 20 db okmány és igazolvány: 1929 gyerekmunkás munkakönyve, 1934 munkakönyv, 1993 POFOSZ fényképes igazolvány, 1977 Kisipari szövetkezeti tagsági fényképes igazolvány, 6 db munkakönyv (1950-80 körül), stb., részben sérült és foltos