1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
1919 Uj Idők. Szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap. XXV. évf. - I. köt. (1-20. sz.) 1919. jan. - jún. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp., Korvin Testvérek-ny., (4)+388 p. Fekete-fehér képekkel, érdekes írásokkal. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a gerincen kis sérülésekkel, néhány kissé sérült lappal.