12187.
443. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
48 000 HUF
129,73 EUR, 141,18 USD
Sződy Szilárd (1878-1939): Libatömő. Égetett agyag, jelzett, kis kopásokkal, m: 25 cm