Books: Social sciences

Number of items: 23

18848.

1 600 HUF
4,15
4,57

Eric Berne: Emberi játszmák. Lélekkontroll - könyvek. Bp., én., Háttér Kiadó. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés.
18849.

2 000 HUF
5,18
5,71

Daniel Goleman: Érzelmi intelligencia. Lélekkontroll - könyvek. Bp., én., Háttér Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
18850.

2 000 HUF
5,18
5,71

18851.

1 400 HUF
3,63
4,00

Dobrovits Mihály: Jurták és az EBESZ között. Iszlám és nemzetépítés a volt Szovjetunió szunnita iszlám többségű régióiban. Bp., 2015, Balassi. Kiadói papírkötés.
18852.

1 600 HUF
4,15
4,57

J. Soltész Katalin: A tulajdonnév funkciója és jelentése. Bp., 1979., Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
18853.

1 200 HUF
3,11
3,43

Mérei Ferenc: Lélektani napló. I-III. köt. (I.: Az utalás lélektana; II.: Az élménygondolkodás; III.: Az implikált tudás az álomban). Bp., 1985, Művelődéskutató Intézet. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
18854.

1 800 HUF
4,66
5,14

Kiss Lajos: Földrajzi nevek etimológiai szótára. Bp., 1980, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
18855.

1 200 HUF
3,11
3,43

Balassa Iván: A határainkon túli magyarok néprajza. Bp.,1989, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kijáró lapokkal.
18856.

1 000 HUF
2,59
2,86

Ratzenhofer Gusztáv: A szociológiai megösmerés lényege. Bp., 1908. Grill. kiadói vászonkötésben kopott
18857.

1 400 HUF
3,63
4,00

Fehér István: Elszegényedett Magyarország. Bp., 1932, szerzői kiadás (Klein S.-ny.), 94+(2) p. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel.
18858.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF