Books: Social sciences Number of items: 23
2581479
18848
443
Books: Social sciences
Other collectibles
1 600 HUF
2922250
18849
443
Books: Social sciences
Other collectibles
Eric Berne: Emberi játszmák. Lélekkontroll - könyvek. Bp., én., Háttér Kiadó. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
2922252
18850
443
Books: Social sciences
Other collectibles
Daniel Goleman: Érzelmi intelligencia. Lélekkontroll - könyvek. Bp., én., Háttér Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
2903280
18851
443
Books: Social sciences
Other collectibles
1 400 HUF
2918058
18852
443
Books: Social sciences
Other collectibles
Dobrovits Mihály: Jurták és az EBESZ között. Iszlám és nemzetépítés a volt Szovjetunió szunnita iszlám többségű régióiban. Bp., 2015, Balassi. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
2900344
18853
443
Books: Social sciences
Other collectibles
J. Soltész Katalin: A tulajdonnév funkciója és jelentése. Bp., 1979., Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1 200 HUF
2917877
18854
443
Books: Social sciences
Other collectibles
Mérei Ferenc: Lélektani napló. I-III. köt. (I.: Az utalás lélektana; II.: Az élménygondolkodás; III.: Az implikált tudás az álomban). Bp., 1985, Művelődéskutató Intézet. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
1 800 HUF
2900274
18855
443
Books: Social sciences
Other collectibles
Kiss Lajos: Földrajzi nevek etimológiai szótára. Bp., 1980, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
1 200 HUF
2900279
18856
443
Books: Social sciences
Other collectibles
Balassa Iván: A határainkon túli magyarok néprajza. Bp.,1989, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kijáró lapokkal.
1 000 HUF
2904585
18857
443
Books: Social sciences
Other collectibles
Ratzenhofer Gusztáv: A szociológiai megösmerés lényege. Bp., 1908. Grill. kiadói vászonkötésben kopott
1 400 HUF
2920206
18858
443
Books: Social sciences
Other collectibles
Fehér István: Elszegényedett Magyarország. Bp., 1932, szerzői kiadás (Klein S.-ny.), 94+(2) p. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035