Les Manufactures Blin & Blin 1822-1922. Elbeuf, 1922, Le Goupy. VI + 361 p. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült zsírpapír védőborítóval, megerősített kötéssel, két oldalon lapszéli foltokkal, máskülönben jó állapotban. Blin & Blin francia vállalatot és gyárat bemutató, fotókkal gazdagon illusztrált könyv. Ritka! / In French languague, rare book presenting a company and factory ...
Dömötör Zoltán: Korok, képek, kamerák. Rendhagyó mesék a fotográfia történetéből. Miskolc, 2011, Miskolci Városi Könyvtár és Információs Központ. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, szétváló fűzéssel.
Des Ingeniurs Tachenbuch herausgegeben von Verein Hütte. I-II. Berlin, 1892-93. Wilhelm Ernst & Sohn. 816 + 728 p. Kiadói aranyozott, kopott egészbőr kötésben / Mérnök zsebkönyv
A. J. Jackson: De Vailland Aircraft. Revised and Updated by R. T. Jackson. Annapolis, 1987., Naval Institute Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Königlich Ungarische Station für Gärungswissenschaft. (Budapest II, Herman Ottó út 15. sz.) Bp., 1934, Königlich Ungarische Universitäts-Druckerei (Kir. M. Egyetemi Ny.), 19+(1) p. Fekete-fehér fotókkal. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
1897 Magyar Tőzeg és Műtrágyaipar Rt, A tőzegrendszer általános ismertetése és elismerő okiratainak összefoglalása 64p. képekkel. Kiadói papírkötésben alján gyűrődéssel