Hoffmann Viktor: A fényképezés útmutatója. Bp., 1917, A Fény, (8)+176+(12) p. + XII t. Második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, hirdetésekkel. Átkötött félbőr-kötésben.
Horst Schulze: Luftschrauben für Modellantriebe. Modellsportbücherei Band 5. Berlin,1980., Transpress. Melléklettel. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. + Heinz A. F. Schmidt: Historische Flugzeuge II. Berlin,1970., Transpress. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
Bratassevic, Eduard: Das metrische Maß und Gewicht im bürgerlichen und häuslichen Leben. [...] Wien und Pest, é.n. (cca 1875), A. Hartleben's Verlag, 96 p. + 1 (kihajtható, nagyméretű táblázat) t. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos.
1942 2 db fotózással kapcsolatos, német nyelvű kiadvány: Wolf H. Döring: Farbenfotos leichtgemacht; H. C. Opfermann: Farbenfilm in deiner Kamera. Fekete-fehér és színes képekkel. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítókkal.
Szekeres József: Ganz Ábrahám és a magyar közlekedési technika. Közlekedési Múzeum Füzetei 3. Bp.,1968., KÖZDOK, 44 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.