Francesco Novelli (1767-1836) után, Antonio Regona (1760-1853) metszése: Sacramentorum institutio. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Foltos. Lapszéli apró sérüléssel. Üvegezett fakeretben. 20x26 cm
Francesco Novelli (1767-1836) után, Antonio Regona (1760-1853) metszése: Matrimonii sacramentum. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Lapszéli apró sérüléssel. Üvegezett fakeretben. 20x26 cm
Francesco Novelli (1767-1836) után, Amedeo Gabrieli (1749-1817) metszése: Poenitentiae sacramentum. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Néhány apró folttal. Üvegezett fakeretben
Hottinger, Johann Konrad (1788-1827) után, Instlin litográfiája: Ló portréja. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. Feltekerve, foltos, lapszéli szakadással, törésnyomokkal, 23×20 cm
Bala Hissar és Kabul városa, a brit katonai parancsnoksággal (Bala Hissar and City of Kabul, with the British Cantonments from the "Ba. Maroo" Hill). Színezett litográfia, papír. Hering and Remington, London kiadása, 1848. Kissé foltos. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 25×37 cm. / lithograph on paper, published by Hering and Remington, London, 1848, slightly stained, framed
cca 1910-15 La Femme chic francia női divatkép, 6 db. Színes litográfia, papír, jelzett a metszeten. Részben kissé foltos és lapszéli szakadásokkal. 37x27 cm.
Wilhelm Richter (1824-1892) festménye után, ismeretlen jelzéssel: Falkavadászat Gödöllőn ("Hallali!" Fuchsjagd in Gödöllő). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. 18x28 cm. Paszpartuban.