Kohlmann Lipót (működött a XIX. sz. első felében): Biedermeier női divat két hölggyel a Honművész folyóiratból. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 18,5x13 cm. Üvegezett fakeretben.
Kohlmann Lipót (működött a XIX. sz. első felében): Biedermeier női divat. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 18,5x13 cm. Üvegezett fakeretben.
Vinzenz Katzler (1823-1882): I. Umbertó olasz király látogatása Bécsben (1881). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. 23x34,5 cm. Üvegezett fakeretben.
A császári Habsburg család tagjai 1879-ben: I. Ferenc József, Erzsébet (Sisi), Rudolf trónörökös, Mária Valéria stb. Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. 33x47 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
cca 1900 "Chic Parisien" no. 185, színes női divatkép. Színes litográfia, papír, Atelier Bachwitz. Jobb alsó sarkában hajtásnyommal. 40x25 cm. Üvegezett fakeretben.
William French (1815-1898) metszése, Peingret után: Nápolyi bérkocsi, lovaskocsi (Neapolitanischer Miethwagen). Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Kissé foltos. 15x20,5 cm. Üvegezett fakeretben.
Friedrich Hottenroth (1840-1917): 8 db angliai történelmi, részben katonai viselet. Színes litográfia, papír. Jelzett a metszeten. 24x17 cm körüli méretekben. Intézményi bélyegzőkkel. Részben lapszéli szakadásokkal.
Friedrich Hottenroth (1840-1917): 11 db római kori és itáliai történelmi, részben katonai viselet. Színes litográfia, papír. Jelzett a metszeten. 24x17 cm körüli méretekben. Intézményi bélyegzőkkel. Részben lapszéli szakadásokkal.
Friedrich Hottenroth (1840-1917): 18 db francia történelmi és katonai viselet. Színes litográfia, papír. Jelzett a metszeten. 24x17 cm körüli méretekben. Intézményi bélyegzőkkel. Részben lapszéli szakadásokkal.