46 000 HUF
119,17 EUR, 131,43 USD
Bálint Rezső (1885-1945): Aratók. Pasztell, papír, jelezve balra lent, 28x34 cm. Üvegezett fakeretben. / Pastell on paper. Signed. 28x34 cm. Framed.