40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Bálint Rezső (1885-1945): Formák-foltok-vonalak. 10 litografia. Kosztolányi Dezső előszava. Budapest, 1918. Litográfia, papír, mindegyik litográfia ceruzával jelzett. Mindegyik litográfia valamint a borító és az előszó is külön plexiüvegezett fakeretben, egyik keret plexiüveg nélkül.. 30,5x23,5 és 27,5x20,5 cm közötti méretekben.