10073. 443. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Bánk Ernő (1883-1962): Akt a szabadban, 1927. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 19×24 cm
Photo of the item taken by : pk