10 000 HUF
37
Banksy: Migrants not welcome. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking" szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 46/150. Lapméret:70x50 cm, / Numbered, marked