10138. 443. Closed Online auction Paintings and graphics
900 HUF
0 HUF
Fehér Ilona (1913-1983): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap teteje kissé foltos, 22,5x30,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert