38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
Kántor Lajos (1922-2013): Budai táj, 1960. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 60x80 cm.