10279. 443. Closed Online auction Paintings and graphics
22 000 HUF
0 HUF
Molnár C. Pál (1894-1981): Bokszmeccs. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999. Lapméret: 42x29,5 cm. Lap alján apró felületi sérüléssel.
Photo of the item taken by : karap_norbert