Art-ceramics Number of items: 173
2919697
11000
443
40000
Art-ceramics
Other collectibles
Simó Ágoston (1925-2011): Retró kerámia kavicsváza, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
///
"1943-49: Magyar Iparművészeti Főiskola kerámia szak, mestere: Borsos Miklós, Gádor István, Molnár Elek és Ohmann Béla volt. 1957: Iparművészeti Pályázat I. és II. díj; 1960: Iparművészeti Pályázat I. és III. díj; 1985: Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete-díj; 2002: Ferenczy Noémi-díj. 1950-től a Gránit Kőedény és Porcelángyár, 1952-54 között pedig a Kerámia Iparművészeti Szövetkezet tervezőjeként dolgozott. 1954-től szabadfoglalkozású művész. A Siklósi Kerámia szimpóziumon 1972-ben és 1976-ban vett részt. Tevékenységi köre a kerámia teljes területére kiterjed, ezen belül jelentős szerepet kaptak a figurális plasztikák, a murális feladatok, továbbá a cserépkályhák."
40 000 HUF
2915980
11001
443
Art-ceramics
Other collectibles
Kósa Klára (1947): Női akt, terrakotta, jelzéssel, minimális kopottsággal, 34x11x31,5 cm
20 000 HUF
2921840
11002
443
34000
Art-ceramics
Other collectibles
Gádor István, Iparművészeti Vállalat: Zsiráf. Jelzés nélkül, mázrepedésekkel, m: 25,5 cm
34 000 HUF
2864710
11003
443
70000
Art-ceramics
Other collectibles
Oláh Sándor (1907-1983): Női akt. Kerámia, talapzatán verssel, hibátlan, jelzett, m: 49 cm
70 000 HUF
2864713
11004
443
65000
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzés nélkül: Táncolók. Mázas kerámia, kis tűz és mázrepedés. m: 42 cm
65 000 HUF
2860535
11005
443
11000
Art-ceramics
Other collectibles
Fischer antik kínáló, jelzett: F, mázhibákkal, felső peremén apró repedéssel, 23x12x15 cm
11 000 HUF
2921037
11006
443
50000
Art-ceramics
Other collectibles
Pasquale Rubati, Milano, cca 1780. Fácános dísztál. Fajansz, máz alatti festéssel, jelzett d:31 cm / Antigue fayance plate 31 cm
50 000 HUF
2864738
11007
443
160000
Art-ceramics
Other collectibles
160 000 HUF
2864766
11008
443
36000
Art-ceramics
Other collectibles
36 000 HUF
2886860
11009
443
Art-ceramics
Other collectibles
Pesthidegkúti váza a "Korall" sorozatból. Tervező: Csizmadia Margit (1925-1991). Színes mázakkal festett kerámia, kopásnyomokkal, alján minimális lepattanás. Jelzés nélkül. m:50cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!
9 000 HUF
2888691
11010
443
28000
Art-ceramics
Other collectibles
K. Holéczy Etus: Zsinagóga, csempekép, jelzett, fakeretben, 77x32 cm, 10 darab elemből, néhány csempe mozog
28 000 HUF
2919725
11011
443
Art-ceramics
Other collectibles
5 db antik Erdélyi, mezőségi népi kerámia tányér. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kisebb sérülésekkel d: 21 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035