11136. 443. Closed Online auction Art-ceramics
3 000 HUF
0 HUF
Erdély, XIX. század vége, antik népi mázas kerámia tányér, kopásokkal, jelzés nélkül, d: 18,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert