15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Zsolnay Pompadour tétel: pecsenyés, 6 darab süteményes tányér, 3 csésze 4 alátéttel, jelzettek. Zömmel minimálisan kopottak, egyiken pattanás