Flea Market Number of items: 585
2929510
12594
444
Flea Market
Other collectibles
Régi ágytakaró, szép állapotban, cca 190x140 cm
3 000 HUF
2868082
12595
444
4600
Flea Market
Other collectibles
Réz és üveg asztali lámpa, működőképes, 29 cm
4 600 HUF
2810894
12596
444
Flea Market
Other collectibles
4 000 HUF
2747636
12597
444
Flea Market
Other collectibles
1987 Gustav Barthel német (NDK) gyártmányú benzines forrasztólámpa, fém és bakelit, 0,5 l űrtartalom. Jelzett, korának megfelelő, használt állapotban, m: 18,5 cm
3 000 HUF
2747607
12598
444
Flea Market
Other collectibles
Nagyméretű hurkatöltő, fém és fa, kopottas, rozsdafoltos, h: 48 cm
2 400 HUF
2835738
12599
444
4200
Flea Market
Other collectibles
5 db régi alpakka, réz és fém tál, tálca, kínáló. Benne ezüstözött is 10-29 cm-ig.
4 200 HUF
2836292
12600
444
5500
Flea Market
Other collectibles
5 db selyem asztali zászló: Kínai, magyar, szovjet, stb 28 cm
5 500 HUF
2836371
12601
444
2200
Flea Market
Other collectibles
2 200 HUF
2898252
12602
444
Flea Market
Other collectibles
Bolha tétel, 3 db: Hagenuk vezeték nélküli vonalas telefon, adapterrel, használt állapot + TM-032 Wireless (vezeték nélküli) fejhallgató, jó állapotban, USB-vel, eredeti dobozában + Retró higanyos fali hőmérő, kopásnyomokkal. Vegyes méretben, nincsenek kipróbálva.
1 400 HUF
2788132
12603
444
Flea Market
Other collectibles
2 db régebbi, egyedi vállfa, koruknak megfelelő állapotban
1 200 HUF
2788147
12604
444
Flea Market
Other collectibles
Retró szovjet úti vasaló, eredeti tokjában, használatlan állapotban, 29,5x6,5x6,5 cm
2 600 HUF
2787743
12605
444
Flea Market
Other collectibles
Diehl áram időzítő kapcsoló
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035