5 000 HUF
Ezüstözött alpakka háromlábú bonbonier / ékszerdoboz, gilosált mintával dÃszÃtve, fedelén fogantyúval. Jelzett, részben lekopott ezüstözéssel, lábán nem áll stabilan, d: 10 cm + Vörösréz iparművész doboz, cigarettatartó, 14x9,5x2 cm. Bennük vegyes bizsu ékszerek (16 db).