12556. 444. Closed Online auction Flea Market
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
Kétrészes kínáló. Üveg, fém, jelzett, angol XX.sz. 21 cm, m: 22 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras