13512.
444. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
100 000 HUF
259,07 EUR, 285,71 USD
XVIII sz. vége - XIX. sz. eleje: Jakobinus-fa a Martinovics-mozgalom elítéltjeiről. Akvarell-tus, jelzés nélkül, a lap alsó széle kissé sérült, egyik sarka enyhén gyűrődött, néhány apró folttal. Lapméret: 23,5x33,5 cm. Rendkívül ritka!