2 400 HUF
Byssz Róbert: Felcsaptam filmcsinálónak. Kaland egy film születése körül. Byssz Róbert rajzaival. Bp., [1942], szerzői kiadás (Biró Miklós-ny.), 188+(3) p. Átkötött félvászon-kötésben, átkötéskor az eredeti borítót részben felhasználták, helyenként kissé foltos lapokkal, az utolsó lap sérült, javított. Számozott (85./100), a szerző, Byssz Róbert (1893-1961) festő, grafikus által aláírt példány!