9 000 HUF
Corvina Kiadó művészeti sorozatának 8 kötete: Castiglione László: Hellenisztikus művészet; Castiglione László: Római művészet; Kádár Zoltán: Bizánci művészet; Marosi Ernő: A román kor művészete; Entz Géza: A gótika művészete; Vayer Lajos: Az itáliai reneszánsz művészete; Kelényi György: A barokk művészete; Németh Lajos: A XIX. század művészete a historizmustól a szecesszióig. Bp.,1971-1987.,Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban.