1 000 HUF
Gerő László: Történelmi városrészek. Bp., 1971, Műszaki Könyvkiadó. 237 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban. + Gerő László: Felfedező úton épületeink között. Bp., 1966., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.