1 800 HUF
Rovó Aladár: A betű. Hogyan készül a könyv? A könyvnyomdai műipar ismertetése. Bp., [1929], Fővárosi Könyvkiadó (Fővárosi Nyomda Rt.), 108+(4) p. A fejléceket és iniciálékat Galambos Margit festőművész rajzolta. Papírkötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.