3 000 HUF
Vasbeton- és kőhidak. Dr. Mihailich Győző előadásai alapján összeáll.: Földeák Árpád. (Kézirat gyanánt). Bp., 1951, VKM. I. sz. Jegyzetsokszorosító Iroda, 130+(1) p. Szövegközi ábrákkal illusztrálva. Papírkötésben, a gerincen kisebb sérüléssel.